Doamne ajută, dragi neptici!

Cu toții am avut parte de un an neobișnuit: covid-19, carantină, școala online și multe altele care, din păcate, ne-au schimbat viața. Au fost momente mai dificile, dar și clipe surprinzător de minunate.
Astfel, după această perioadă de mare implicare emoțională și sufletească, Echipa Nepsis Italia vă propune o săptămână de ateliere pentru dezvoltarea voastră personală!
Vă invităm să participați la “Săptămâna Tinerilor”, unde veți avea posibilitatea de a învăța mai multe despre comunicarea cu sine, cu ceilalți și cu Dumnezeu!
În perioada 8-13 Martie 2021, o echipă de traineri, profesori, clerici și mulți alții vă vor vorbi despre anumite aspecte din realitatea cotidiană a fiecărui adolescent: stima de sine, depresia, anxietatea, împlinirea personală , atenția față de ceilalți, Leadership, Public speaking, și iubirea de Dumnezeu.
Dacă ai între 16 și 27 ani, nu vei putea rata acestă ocazie!
Urmăriți-ne pentru mai multe detalii!

Hits: 3

Distribuiți: