Doamne ajută, dragi neptici!

Cu toții am avut parte de un an neobișnuit: covid-19, carantină, școala online și multe altele care, din păcate, ne-au schimbat viața. Au fost momente mai dificile, dar și clipe surprinzător de minunate.
Astfel, după această perioadă de mare implicare emoțională și sufletească, Echipa Nepsis Italia vă propune o săptămână de ateliere pentru dezvoltarea voastră personală!
Vă invităm să participați la “Săptămâna Tinerilor”, unde veți avea posibilitatea de a învăța mai multe despre comunicarea cu sine, cu ceilalți și cu Dumnezeu!
În perioada 8-13 Martie 2021 o echipă de traineri, profesori, clerici și mulți alții vă vor vorbi despre anumite aspecte din realitatea cotidiană a fiecărui adolescent: stima de sine, depresia, anxietatea, împlinirea personală, atenția față de ceilalți, Leadership, Public speaking și iubirea de Dumnezeu.
Dacă ai între 16 și 27 ani, nu vei putea rata această ocazie!
Urmăriți-ne pentru mai multe detalii!


Hits: 14

Distribuiți: